Příspěvky od autora „Marta Čtvrtníčková“

Stránky: 1 2 3

Z malé české pobočky až na kvalitního partnera pro Renault

7. 10. 2021 • RozhovoryMarta Čtvrtníčková

Dnes si už ani nedovedeme představit, že někdy bylo těžké neživit s manuální práci, ale hlavou. Kolega Karel Michálek nám v rozhovoru prozradil, jak se k IT dostal, kdy se stal součástí ASSISTu a jak se firma za jeho působení posunula.

Důvěra, týmová spolupráce a individuální přístup jsou hlavní ingredience úspěšné firmy

19. 11. 2020 • RozhovoryMarta Čtvrtníčková

Jedním ze služebně nejzkušenějších kolegů je projektový manažer Michal Gajdička. S Michalem jsme se tentokrát podívali na firemní kulturu. Jak se vyvíjí v čase a jaké změny přinesl přesun práce z kanceláří do našich domovů, se dozvíte na následujících řádcích.

Chcete být oblíbení mezi kolegy? Inspirujte se!

13. 8. 2020 • RozhovoryMarta Čtvrtníčková

Naše kolegyně Anastasie k nám nastoupila před víc než půlrokem. Do kolektivu velmi rychle zapadla, a dokonce se kolegové předbíhali, s kým bude na projektu pracovat dřív. Čím to je, že si Nasťa získala hned od začátku tolik přízně, nám prozradila v následujícím rozhovoru. Vezmeme to pěkně popořádku.

Nařízená práce z domova není překážkou pro příjímání nových kolegů

8. 6. 2020 • RozhovoryMarta Čtvrtníčková

Mykola k nám nastoupil až v průběhu nařízeného home office na začátku dubna. Veškeré zaškolování a seznamování s kolegy probíhalo vzdáleně. O tom, jak se cítí v nové práci, aniž by znal lidi, se kterými pracuje, nám něco prozradí v následujícím rozhovoru. Máte se na co těšit!

Kvalitní a efektivní onboarding je základ skvělé spolupráce

2. 6. 2020 • RozhovoryMarta Čtvrtníčková

Jeden z posledních nově příchozích kolegů je projektový manažer Petr. Nastoupil k nám 2. března 2020 a za čtrnáct dní v nové práci se ocitl v nestandardní situaci. Práci z domova nikdy předtím nevykonával déle než jeden týden. Jak se popral s neobvyklým stylem práce, nám prozradí v následujícím rozhovoru. Uvařte si kávu nebo čaj a užijte si 5 minut příjemného čtení.

Stránky: 1 2 3