Studenti

Rozšiřte si obzory

Chceme vás jako studenty seznámit se zajímavými platformami, které se v současné době na školách nevyučují, ale které jsou velice zajímavé i z hlediska uplatnění na trhu práce. Dát vám možnost prakticky nahlédnout jednak do korporátního IT prostředí v oblasti outsourcingu aplikačního portfolia se všemi procesy, které zde probíhají, tak i poznat práci v malých týmech, které se zabývají implementací cloudových řešení a jejich propojováním do firemní IT infrastruktury.

Naše hlavní platformy jsou IBM Power Systems (AS/400), IBM z Systems (S/390), Java a Salesforce. Jedním z cílů Akademie ASSIST je případně i některé z vás přivítat mezi námi jako nové kolegy.

Je to zdarma, musíte jen přijít

Studentům zde nabízíme několik bezplatných aktivit. Předně jsou to přednášky, které organizujeme ve spolupráci s několika technickými vysokými školami. Dále je možné u nás ve firmě absolvovat stáž, která je nabízena formou praxe. A další možností je účast na našich komerčních školeních v případě, že v kurzech je k dispozici volná kapacita.

Související stránky