Volná školení

Vytěžte naše komerční školení

V případě, že je v našich komerčních kurzech volná kapacita, nabízíme jí zdarma studentům registrovaným na webu Akademie ASSIST. Jak na to? Jednoduše vyplníte přihlášku na vypsaný kurz. Pak už je jen na vás, co si ze školení odnesete. Není to skvělé?

V oblasti vzdělávání se pohybujeme přes 20 let. Za tu dobu máme řadu vážených zákazníků, mnoho z nich se na nás obrací opakovaně, protože má jistotu profesionálního přístupu a jasných výsledků.

Praktické informace ke školením

Místo konání

Učebna se nachází v Praze Hloubětíně na adrese

ASSIST spol. s r. o.
Klánovická 485/43
198 00 — Praha 9

Rozvrh výuky

První den od 9:30 do 16:00, další dny od 9:00 do 16:00. V případě potřeby je možné stanovit i jiný časový rozvrh tak, aby účastníkům co nejvíce vyhovoval. V poledne je hodinová přestávka na oběd, v okolí sídla firmy je v docházkové vzdálenosti několik restaurací, oběd si platí každý sám. Poslední den kurzu obdrží účastníci osvědčení o absolvování.

Zajištění

IBM Power Systems (AS/400), projektor, PC stanice pro každého účastníka, pevné a bezdrátové připojení k internetu. Každý účastník obdrží tištěné školicí materiály pro daný kurz, poznámkový blok, psací potřeby. V průběhu školení jsou k dispozici nápoje (káva, čaj, minerální voda) a drobné občerstvení.