Příspěvky z kategorie „Rozhovory“

Chcete být oblíbení mezi kolegy? Inspirujte se!

13. 8. 2020 • RozhovoryMarta Čtvrtníčková

Naše kolegyně Anastasie k nám nastoupila před víc než půlrokem. Do kolektivu velmi rychle zapadla, a dokonce se kolegové předbíhali, s kým bude na projektu pracovat dřív. Čím to je, že si Nasťa získala hned od začátku tolik přízně, nám prozradila v následujícím rozhovoru. Vezmeme to pěkně popořádku.

Nařízená práce z domova není překážkou pro příjímání nových kolegů

8. 6. 2020 • RozhovoryMarta Čtvrtníčková

Mykola k nám nastoupil až v průběhu nařízeného home office na začátku dubna. Veškeré zaškolování a seznamování s kolegy probíhalo vzdáleně. O tom, jak se cítí v nové práci, aniž by znal lidi, se kterými pracuje, nám něco prozradí v následujícím rozhovoru. Máte se na co těšit!

Kvalitní a efektivní onboarding je základ skvělé spolupráce

2. 6. 2020 • RozhovoryMarta Čtvrtníčková

Jeden z posledních nově příchozích kolegů je projektový manažer Petr. Nastoupil k nám 2. března 2020 a za čtrnáct dní v nové práci se ocitl v nestandardní situaci. Práci z domova nikdy předtím nevykonával déle než jeden týden. Jak se popral s neobvyklým stylem práce, nám prozradí v následujícím rozhovoru. Uvařte si kávu nebo čaj a užijte si 5 minut příjemného čtení.

Quality and effective onboarding is basis of excellent cooperation

1. 6. 2020 • RozhovoryMarta Čtvrtníčková

Our new Project Manager Petr belongs to the last newcomers of our team. He joined us on 2nd March, 2020. Two weeks later he had to face up quite a special situation. Previously he worked from home not very often, maximally a week. In the following interview he will tell us how he is coping with this new style of working. So, make a coffee or tea and enjoy five minutes of nice reading.

Práce s lidmi bez lidí dnes není utopie

18. 5. 2020 • RozhovoryMarta Čtvrtníčková

Monika u nás zodpovídá především za zaškolení nováčků a interní komunikaci v týmech. Mimo zajišťování spokojenosti kolegů v práci se stará i o hladký chod kanceláře. Jaká je práce s lidmi bez lidí nám dnes prozradí v krátkém rozhovoru.